OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA

"WIEDZY O PRAWIE"

Archiwalne edycje

XIX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie 

Relacja z finału XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie 

Regulamin XIX Ogólnpolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie 

Wykaz szkół uczestniczących w eliminacjach szkolnych XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie - rok szkolny 2016/2017

Wykaz szkół i liczba uczestników zakwalifikowanych na eliminacje okręgowe

Gdański Uniwersytet Medyczny - kierunek zdrowie srodowiskowe poza postępowaniem kwalifikacyjnym

Harmonogram eliminacji centralnych XIX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Informacja dla uczestników zakwalifikowanych do eliminacji centralnych

Protokół z przebiegu eliminacji centralnych XIX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Przykłady testów z eliminacji szkolnych i okręgowych

Test - Eliminacje Okręgowe XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie 2016/2017

Klucz odpowiedzi - Eliminacje Okręgowe XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie 2016/2017

Test - Eliminacje Szkolne XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie 2016/2017

Klucz odpowiedzi - Eliminacje Szkolne XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie 2016/2017

 

Uczestnicy XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Lista pokwitowań nagród dla laureatów i finalistów XVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Prawie

Lista odbioru zaświadczeń laureata lub finalisty XVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Prawie

Protokół z przebiegu eliminacji centralnych XVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Prawie

Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu centralnego - 02 kwiecień 2016r.

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady "Wiedzy o Prawie"

Laureaci XIX Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XVIII Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XVII Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XVI Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XV Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XIV Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XIII Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XII Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci XI Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci X Olimpiady "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci IX Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci VIII Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci VII Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci VI Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci V Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci IV Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci III Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci II Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Laureaci I Konkursu "Wiedzy o Prawie" 

Najlepsze z nagrodzonych prac

Mateusz Waberski Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Opolu 

Olga Zbąska I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze 

Patryk Dobkowski II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce 

Paulina Chrostowska Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce 

Aneta Śniadach Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce 

Roman Gryczon Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie 

Marek Grabowski Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 

Justyna Baryła Zespół Szkół Zawodowych w Kozienicach Justyna Baryła Zespół Szkół Zawodowych w Kozienicach